Jesteśmy producentem wysokiej jakości opakowań i displayów, z ponad 18-letnim doświadczeniem. Stale stawiamy na nowe technologie, w tym druk cyfrowy wielkoformatowy umożliwiający personalizację nawet pojedynczych egzemplarzy. Cała nasza produkcja odbywa się w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie.

Profesjonaliści

Naszym najcenniejszym kapitałem jest zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, z których wielu pracuje z nami od początku istnienia firmy i dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Od początku istnienia firmy prowadzimy program zatrudnienia dla osób niepełnosprawnych.

Badania i rozwój

Dysponujemy rozbudowanym działem badawczo-rozwojowym, który umożliwia ciągłe wprowadzanie innowacji produktowych. Współpracujemy z wiodącymi instytutami przemysłu papierniczego. 

Dostawa na czas

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie zaawansowanej logistyki zróżnicowanej gamy produktów. Jesteśmy w stanie zrealizować dostawy do 1000 miejsc jednocześnie w całej Europie – zawsze na czas.

Ekologia przede wszystkim

Produkcja w naszej firmie spełnia rygorystyczne normy ekologiczne. Stosujemy certyfikowane tektury z drewna pochodzącego z odnawialnych upraw leśnych, certyfikowane farby drukarskie wolne od metali ciężkich. Odpady produkcyjne są w 100% poddane recyklingowi.