Top banner

JakośćZarządzanie kolorem
Do kalibracji maszyn używamy najnowocześniejszego systemu kalibracji ColorPath Sync firmy FujiFilm Sericol. System ten używa metodologii G7, w której największe znaczenie ma perfekcyjny balans odcieni szarości - oko ludzkie najłatwiej wychwytuje różnice właśnie w tym zakresie. Dodatkowo wszystkie maszyny są podłączone do centralnego serwera w chmurze obliczeniowej, co pozwala na zsynchronizowanie ustawień niezależnie od miejsca ustawienia maszyny drukującej. Niepodważalną zaletą tego rozwiązania jest zapewnienie najwyższej powtarzalności kolorystycznej nakładów tych samych materiałów, drukowanych w dużych odstępach czasu. Wydruki są zgodne z offsetową normą drukarską ISO 12647-2, a co za tym idzie, z każdym standardowym proofem cyfrowym wykonanym zgodnie z tą normą.

Zarządzanie produkcją i logistyką

Zarządzanie produkcją i logistyką wspomagane jest dedykowanym, systemowym rozwiązenim informatycznym - aplikacją WorkCenter, umożliwiającą efektywne zarządzanie zleceniami i zasobami oraz pełną informacją na temat stanu realizacji zlecenia. Długoletnie doświadczenie wsparte komputerowym systemem logistycznym pozwala nam na zorganizowanie skoordynowanej, jednoczasowej dostawy kilkuset zestawów produktów o różnych wymiarach na terenie Polski i Europy.
 

Oryginalne materiały eksploatacyjne


Stosujemy jedynie oryginalne materiały eksploatacyjne, od wiodących dostawców. Pozwala to na zachowanie stałej, najwyższej jakości wydruków. Podłoża drukowe z certyfikatami wytrzymałości i niepalności dają gwarancję bezpiecznej inwestycji.

Aspekty ekologiczne

Farby firmy FujiFilm Sericol o niskiej zawartości VOC (Volatile Organic Compound) powodują mniejsze zanieczyszczenie środowiska oparami organicznymi. Atramenty do niektórych typów maszyn (np. Inca Onset S20) są praktycznie bezwonne co sprawia, że wykonane przy ich pomocy wydruki mogą być z powodzeniem używane we wnętrzach, także mieszkalnych. Technologia lateksowa, stosowana w naszej najnowszej maszynie HP Scitex LX820 nie używa rozpuszczalników, a powstające na niej produkty są bezpieczne dla dzieci. Maszyny o dużej wydajności dają wymierne oszczędności energii elektrycznej w przeliczeniu na jednostkę zadrukowanej powierzchni. 

Obsługa projektów “pod klucz”

Pakiety produktów do sieci

Usługi projektowe

Informacja o dotacjach z UE
Dotacje UE