Top banner

Firma

Istniejemy na rynku od 2008 roku. Przez ten czas stworzyliśmy firmę, która kreuje nowe standardy i wyznacza trendy rozwoju druku wielkoformatowego . Od samego początku wyróżnikiem naszego działania była jakość i bezkompromisowość w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Dlatego dziś jesteśmy w stanie zaoferować kompletną usługę dla najbardziej wymagających klientów.

W listopadzie 2018 r. przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Doszło do kosolidacji wcześnijeszych lokalizacji. Dzięki temu możemy świadczyć usługi w krótszym czasue u ba jeszcze wyższym poziomie.


Pracujemy w systemie trzyzmianowym. Jakość, zgodność i powtarzalność wydruków gwarantują starannie opracowane narzędzia i procedury. Dzięki własnej powierzchni magazynowej przygotowane materiały mogą być przechowywane u nas i następnie na Państwa zlecenie wysłane we wskazane miejsce w odpowiednim terminie.
 

Za przygotowanie materiałów odpowiada dział DTP oraz zespoł freelancerów wspomagających stronę kreatywną. Za końcowy etap produkcji odpowiada przygotowalnia, hala montażowa i magazynowa oraz prototypownia. Dzięki własnej powierzchni magazynowej przygotowane materiały mogą być przechowywane u nas i następnie na Państwa zlecenie wysłane we wskazane miejsce w odpowiednim terminie.
 

Całość łańcucha produkcyjnego i logistycznego w naszej firmie jest kontrolowana przez system informatyczny Power Media Work Center. To unikatowe rozwiązanie pozwala dokładnie zaplanować każde zlecenie i na bieżąco informować klienta o postępie prac. W najbliższej przyszłości planujemy zintegrować WorkCenter z naszym serwisem www, umożliwi to jeszcze lepszy i szybszy kontakt z klientami. Zarządzanie czasem ma kluczowe znaczenie dla naszej relacji z Państwem.

Informacja o dotacjach z UE
Dotacje UE