Top banner

Corporate level service

Dzięki konsekwentnej realizacji spójnej strategii rozwoju i inwestycji, Bluejet oferuje usługi spełniające wymogi dużych firm i korporacji. Skala działania, stabilność finansowa firmy, najnowocześniejsze zaplecze produkcyjne o dużej wydajności poparte długoletnim doświadczeniem na rynku są gwarancją sprawnej realizacji dużych i skomplikowanych projektów marketingowych. 

Realizacje "pod klucz"

Wszystkie projekty realizowane są kompleksowo, w systemie  "pod klucz", od konsultacji, wsparcia kreatywnego, produkcji po skomplikowaną logistykę i montaże. Na każdym etapie realizacji, klienci otrzymują raporty stanu realizacji zlecenia oraz dokumentację powykonawczą, także w formie fotograficznej. Prace montażowe, w tym wysokościowe, są przeprowadzane przez wykwalifikowane zespoły pracowników i są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. 

Bezpieczeństwo dzięki skali

Bezpieczeństwo i płynność wykonania zleceń o dużej skali zapewnia nasz park maszynowy, w którym kluczowe procesy i możliwości produkcyjne są zwielokrotnione, tak aby zminimalizować wpływ awarii na termin realizacji. Aktualne możliwości produkcyjne Bluejet sięgają 20 tysięcy metrów kwadratowych na dobę.

Dostęp do najnowszych technologii  

Inwestujemy w rewolucyjne technologie i urządzenia, często w momencie pojawienia się ich na rynku. Zainstalowana w 2010 roku unikalna maszyna Inca Onset S20, łącząca zalety druku offsetowego i sitodruku, była pierwszym (i jest do dzisiaj jedynym) takim urządzeniem w Polsce i 13 w Europie. 

Informacja o dotacjach z UE
Dotacje UE